犬猫動物に関する記事を毎日更新(このサイトは犬猫譲渡等の動物団体とは関係はございません)

犬猫動物御殿

〇DailyMotion動画「dog」

【犬猫動物動画まとめ】7 Nisan gün ortası

投稿日:

Uzmanlardan 'Salgın sürecinde suyu tasarruflu kullanın' çağrısı

Su ve doğal varlıkların korunması için faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşları, koronavirüs ile mücadele kapsamında suya erişimin önemine dikkati çekerek, bu süreçte suyun tasarruflu kullanılması konusunda vatandaşları uyarıyor.

Üç ayların üçüncü kandili: Tövbe ve dua gecesi Berat

İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi İslami İlimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Yılmaz, "Berat Gecesi nelerden uzaklaşacağımıza karar verip irade beyanı ile ramazana ve ramazanın güzelliklerine tevella edeceğimiz mübarek bir gecedir." dedi.

MEB'den sağlık çalışanlarına günde 10 bin adet tek kullanımlık önlük

Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Özer, Kovid-19 önlemleri kapsamında Mersin'deki mesleki ve teknik Anadolu lisesinde üretilecek, günde 10 bin tek kullanımlık önlüğün Sağlık Bakanlığının koordinasyonunda dağıtılacağını bildirdi.

Mahkeme kredi masraflarına faiz işleten bankayı haksız buldu

Tüketiciler Birliği Genel Başkanı Şahin, Kahramanmaraş'ta bir tüketicinin başvurusu üzerine, bankanın kredi masraflarını faizlendirmesinin yasal olmadığına ve bunun iade edilmesine hükmeden mahkemenin, emsal niteliğinde karar verdiğini açıkladı.

Türkiye evde kaldı kamu hizmetini 'e-Devlet'ten aldı

Kovid-19 salgını sürecinde birçok kamu hizmeti ülkenin dijital portalı "turkiye.gov.tr" adresinden verilmeye başlanırken, vatandaşların sistemi kullanımları da hızla artıyor.

犬猫コミュニティーチャット

LOADING...

【アクセスランキング】

-〇DailyMotion動画「dog」

Copyright© 犬猫動物御殿 , 2021 All Rights Reserved Powered by AFFINGER5.