犬猫動物に関する記事を毎日更新(このサイトは犬猫譲渡等の動物団体とは関係はございません)

犬猫動物御殿

〇DailyMotion動画「dog」

【犬猫動物動画まとめ】Dünyayı Geziyorum - Karadağ | 11 Kasım 2018

投稿日:

Karadağ seyahat ve tatil yapmak isteyenler. Karadağ nereler gezilir, Karadağ nasıl gidilir,  Karadağ'da yaşam hakkında bilinmesi gerekenler Özlem Tunca'nın sunumu ile Dünyayı Geziyorum'da. Yurtdışı tatili, seyahat, gezi ve daha bir çok şey bu program'da.

Özlem Tunca’nın sunumuyla ekrana gelen Dünyayı Geziyorum dünyanın dört bir yanından ilginç görüntüleri izleyicisiyle buluşturmaya devam ediyor. Dünyayı Geziyorum bu hafta deniz, tarih, eğlence, hareketli sokakları ve doğal güzellikleri ile tüm ziyaretçilerin kendisinden bir iz bulacağı Karadağ turunu ekrana taşıyacak.

Dünyayı karış karış gezerek ilginç yaşam tarzlarını, benzersiz manzaraları ve geçmişten bugüne taşınan tarihi eserleri görme fırsatı sunan Dünyayı Geziyorum yeni adreslerle ekranlardaki yerini alıyor. Özlem Tunca bu haftada geçmişte birçok büyük uygarlığa ev sahipliği yapan, Adriyatik Denizine kıyısı olan Karadağ’ın muhteşem manzarasını keşfe çıkacak. Eski Kator, Sveti Stefan Adası ve tarihi şehir Budva’nın güzellikleri adım adım gezilecek. İlk turuna Eski Kator ile başlayan Tunca, Venedik mimarisinin izlerini taşıyan Eski Kator’da bulunan görkemli kiliseleri, surları ve Kator Kalesi’ni ekrana getirecek. Ayrıca 17. yüzyıldan bu yana varlığını koruyan tarihi saat kulesinin mimarisi ve kulenin yanında bulunan utanç anıtının hikâyesi de izleyicilerle paylaşılacak. Kator Kalesi’nin en yüksek noktasına çıkan Tunca, karşılaştığı göz kamaştıran manzarada kaybolacak. 

Dünyayı Geziyorum ekibi eğlenceli turuna turkuaz rengi ve berrak sularıyla turistleri büyüleyen Sveti Stefan Plajı’nın güzellikleriyle davam edecek. Temiz, düzenli ve ince kum plajlarıyla ünlü Sveti Stefan Plajı’dan renkli görüntülerin yanı sıra, Yunan ve Romalıların izlerini taşıyan, 2500 yıllık bir geçmişi olan Budva şehrinin tarihi dokusu, geceleri hareketlenen sokakları ve daha fazlası Dünyayı Geziyorum’da…

Farklı kültürlerin renkli görüntülerle harmanlanıp izleyiciye aktarıldığı ‘Dünyayı Geziyorum’ yeni bölümleri ile her Pazar 15:15’te Kanal 7’de…

犬猫コミュニティーチャット

LOADING...

【アクセスランキング】

-〇DailyMotion動画「dog」

Copyright© 犬猫動物御殿 , 2021 All Rights Reserved Powered by AFFINGER5.