犬猫動物に関する記事を毎日更新(このサイトは犬猫譲渡等の動物団体とは関係はございません)

犬猫動物御殿

〇DailyMotion動画「dog」

【犬猫動物動画まとめ】Mehmet Ercan ile Yol Hikayesi - 27 Nisan 2020

投稿日:

Kimi zaman hanede bir düğüne, kimi zaman hüzne kapı açan yollara yaren olan Mehmet Ercan, Yol Hikayesi’ni ekrana taşıyor. Mehmet Ercan bu bölüm Osmanlı’nın başkenti, ipek havluları, tarihi hanları ve lezzetli kebapları ile ünlü Bursa’ya gitti.

İnsanları, toplumun özünü, gelenek ve görenekleri daha yakından tanımanın en iyi yanı yolculuğa çıkmaktır diyen Mehmet Ercan ile Yol Hikayesi Ülke TV’de... Mehmet Ercan, sahip olduğu doğal ve tarihi güzellikleri ile birçok ziyaretçinin ilgisini çeken Bursa’yı keşfe çıktı. Orhan Gazi döneminin önemli şahsiyetlerinden biri olan Babasultan-Geyikli Baba’nın türbesini giden Ercan, onunla ilgili bilgi verdi. Tarihe önemli bir iz bırakan Babasultan’dan, ismini alan köyü gezecek ve köy halkıyla renkli bir sohbet gerçekleştirdi.

Ercan son olarak, Babasultan’da asırlardır varlığını sürdüren çınarın hikayesini köylü halkının ağzından dinledi ve Babasultan Köyü Kadınları Derneği üyeleri ile derneğin faaliyetlerini konuştular.

Mehmet Ercan’ın, gecesini gündüze katıp çıktığı Yol Hikayesi hafta içi Pazartesi’den Perşembe’ye 17:00’de Ülke TV ekranlarında…

犬猫コミュニティーチャット

LOADING...

【アクセスランキング】

-〇DailyMotion動画「dog」

Copyright© 犬猫動物御殿 , 2021 All Rights Reserved Powered by AFFINGER5.