犬猫動物に関する記事を毎日更新(このサイトは犬猫譲渡等の動物団体とは関係はございません)

犬猫動物御殿

〇DailyMotion動画「dog」

【犬猫動物動画まとめ】Tarih ve doğanın bir arada olduğu kanyonda ‘tekne turu’ keyfi

投稿日:

Çeşnigir köprüsü drone görüntüsü
-Çeşnigir Kanyonu drone görüntüsü
-Teknelerden drone görüntüsü
-Yeşil alandan drone görüntüsü
-Seyir terasından drone görüntüsü
-Teknedeki Türk bayrağından detay
-Teknedeki vatandaşlardan detaylar
-Yusuf Korkmaz, röp.
-Fatih Korkmaz, röp.
-Emine Akbal, röp.
-Kanyondan detaylar
-Tekne yanaşırken
-Tekneden inen vatandaşlar
-Bisiklet turu yapan vatandaşlar
-Çeşnigir köprüsünden detaylar

( KIRIKKALE ) -- Denize hasret ziyaretçiler, tekne turlarına büyük ilgi gösteriyor- Binlerce yıllık Çeşnigir Köprüsü ve Kanyonuna büyük ilgi KIRIKKALE

- Kırıkkale’de tarih ve doğal güzelliklerin bir arada olduğu Selçuklu yadigarı Çeşnigir Köprüsü ve Kanyonunda vatandaşlar, tekne turlarına yoğun ilgi gösteriyor. Korona virüs salgını nedeniyle hafta sonu tatillerini kapalı alanlarda geçirmek istemeyen vatandaşlar, doğal parklara akın ediyor. Kızılırmak nehri üzerinde bulunan ve 13. yüzyılda Selçuklular döneminde yapılan Çeşnigir Köprüsü ve Kanyonu eşsiz manzarasıyla ziyaretçilerini cezbediyor. Tarih ve doğanın bir arada olduğu kanyonda denize hasret kalanlar, tekne turlarına büyük ilgi gösteriyor. Tekneyle gezintiye çıkan ziyaretçiler, kanyonu seyretmenin keyfini çıkarıyor. Kırıkkale Valiliği tarafından turizme kazandırılan tarihi alana çevre illerden de gelen bir çok ziyaretçi boş vakitlerini burada değerlendiriyor. Ziyaretçilerin birçoğu seyir teraslarında ve köprüde hatıra fotoğrafı çektirirken bazıları da bot üzerinde olta balıkçılığı yapıyor. Tarih ve doğa güzelliklerinin bir arada olduğu alan drone ile havadan görüntülendi. "Kırıkkale için gelmiş geçmiş en güzel yatırımlar" Ailesi ile birlikte tekne turu yapmak için geldiğini belirten Yusuf Korkmaz, “Çok beğendim burayı teşekkür ediyorum vali beye. Sabahtan beri geziyoruz ailece ve çok memnunuz. Bu hizmetler için de çok teşekkür ediyorum. Allah razı olsun emeği geçenlerden yapanlardan. Dinek dağına yapılan hizmetlerden dolayı da teşekkür ediyoruz. Ailemler oraya da gidiyorum. Şimdiye kadar Kırıkkale için gelmiş geçmiş en güzel yatırımlar. En güzel hizmetler diyebilirim. Dua ediyoruz ailece teşekkür ediyorum kendisine” dedi.
"Buraları önceden bataklık olarak görüyorduk" Çeşnigir Köprüsü ve Kanyonunu turizme kazandırdığı için Kırıkkale Valisine teşekkür eden Fatih Korkmaz, şunları kaydetti: "Doğma büyüme Kırıkkaleliyim. Biz buraları önceden bataklık köhne bir yer olarak görüyorduk. Hiçbir şekilde kullanılmıyordu. Valimizden Allah razı olsun. Gerçekten ciddi hizmetleri oldu. Sürekli facebook hesabından da takip ediyorum. Hiç bürosunda oturmuyor. Sürekli sahada sürekli çalışmaları var. Yani inşallah devlet büyükleri de onu buradan almazlar. Daha da çalışmalarının olacağına inanıyorum. Allah razı olsun çalışmaları çok iyi." "Bu gezi tatil beldelerinde oluyordu" "Hafta sonları Kırıkkale’de gidilecek hiçbir yer yoktu. İnsanlar yapacak bir şey de bulamıyordu. Çok şükür. Bu gezi tatil beldelerinde oluyordu. Gerçekten büyük bir nimet bizim için. Valimize çok teşekkür ediyoruz. At çiftliğine de gittik. Orası da çok güzel olmuş. Yaptığı projeler çok güzel. Devamını diliyoruz. Allah razı olsun." "Çok güzel bir tur oldu" Daha önce hiç tekneye binmediğini ifade eden Emine Akbal’da, “Valimize teşekkür ediyoruz çok güzel bir tur oldu. Çok güzel olmuş. İlk kez geldim, ilk kez geziyorum. Bu da şans oldu benim için. Daha önce tekneye hiç binmedim. İlk kez nasip oldu o da şansımıza” şeklinde konuştu.
(HA-KA

http://beyazgazete.com/video/webtv/yasam-11/tarih-ve-doganin-bir-arada-oldugu-kanyonda-tekne-turu-keyfi-865348.html

犬猫コミュニティーチャット

LOADING...

【アクセスランキング】

-〇DailyMotion動画「dog」

Copyright© 犬猫動物御殿 , 2021 All Rights Reserved Powered by AFFINGER5.