犬猫動物に関する記事を毎日更新(このサイトは犬猫譲渡等の動物団体とは関係はございません)

犬猫動物御殿

〇DailyMotion動画「dog」

【犬猫動物動画まとめ】Moda tasarımcıları yeni kreasyonlarını Kapadokya'da tanıttı - NEVŞEHİR

投稿日:

- Kapadokya moda Haftası etkinliği - Kayadan oyma Yunak Evleri Otelinin terası - Drone görüntüleri - Bahar ve sonbahar kreasyonlarının tanıtılması - Etkinlik koordinatörü Aydın Açık'ın açıklamasıNEVŞEHİR (AA) - Nevşehir 'in Ürgüp ilçesinde düzenlenen "Kapadokya Moda Haftası" etkinliklerinde, çeşitli tasarımcıların ürünlerinin tanıtımı yapıldı.İlçedeki, kayadan oyma Yunak Evleri Otelinin terasında açık havada gerçekleştirilen etkinlikte, Türkiye'nin yanı sıra farklı ülkelerden gelen modeller, 2021 - 2022 yılı bahar ve sonbahar kreasyonlarını moda meraklılarının beğenisine sundu.Bölgeye özgü tüf kayalara yansıtılan ışıkların renkli görüntüler oluşturduğu etkinlikte davetliler, sosyal mesafe kurallarına uygun yerleştirildi.Etkinlik koordinatörü Aydın Açık, gazetecilere yaptığı açıklamada, Kapadokya'da bu yıl ikincisini düzenledikleri etkinliğin, gelecek yıldan itibaren daha çok ilgi göreceğine inandığını belirtti.
Doğal, tarihi ve kültürel zenginlikler ile modanın bir araya gelmesinin bölgenin tanıtılmasına da önemli katkı sunduğunu ifade eden Açık, "30 ayrı ülkeden model ve tasarımcı olarak katılımcımız var. Kapadokya'yı sanatın merkezi olarak dünyaya yansıtmaktı bu amaca ulaştığımıza inanıyorum. Gelecek yıllarda Kapadokya'da etkinliği bahar ve sonbahar döneminde iki kez düzenlemeyi planlıyoruz." dedi.
Konuk sanatçıların dinletisiyle devam eden program, gala yemeğiyle sona erdi.

http://beyazgazete.com/video/webtv/yasam-11/moda-tasarimcilari-yeni-kreasyonlarini-kapadokya-da-tanitti-nevsehir-871680.html

犬猫コミュニティーチャット

LOADING...

【アクセスランキング】

-〇DailyMotion動画「dog」

Copyright© 犬猫動物御殿 , 2020 All Rights Reserved Powered by AFFINGER5.