犬猫動物に関する記事を毎日更新(このサイトは犬猫譲渡等の動物団体とは関係はございません)

犬猫動物御殿

〇DailyMotion動画「dog」

【犬猫動物動画まとめ】Gazeteciden Kahramanmaraş belgeseli

投稿日:

Belgeselden kesitler
-Lavanta bahçesi tarihi ve doğal yerler
-Akarsular ve eğlenenler
-Dağlardaki çobanlar ve hayvanları
-Alper Gültepe’den detaylar
-Röprotaj

( KAHRAMANMARAŞ )-Kahramanmaraş’ın güzelliklerini belgesel formatına taşıdı-Gazeteci Gültepe;-“Kahramanmaraş’ta 6 bölümü çekilecek ve kentimizin kültür ve turizmini dünyaya tanıtacağız” KAHRAMANMARAŞ

- Kahramanmaraş’ta gazeteci-yazar Fatih Alper Gültepe, meslek hayatındaki birikimlerinin belgesel formatında hazırlayarak izleyicilerle buluşturdu. Kahramanmaraş’ta 15 yıldır gazetecilik mesleğinin yanı sıra çeşitli yayın kuruluşlarında yazarlıkta yapan Fatih Alper Gültepe (37), kentin doğa, tarihi ve kültürel güzelliklerini tanıtımı için çalışma başlattı. ‘Fatih Alper Gültepe ile 1adım1’ başlıklı belgeselini Afşin ilçesinde çeken Gültepe, amacının Kahramanmaraş’ın bilinmeyen güzelliklerini izleyici ile buluşturmak olduğunu ifade etti.
Farklı formatlar ile seyircinin karşısına belgesel tadında görüntülerin çıkacağını anımsatan Gültepe, “Uzun yıllar basın sektöründeyim ve bu süreç içerisinde birçok olaylar ve mekanlar gördük. Bizler de artık bu gördüklerimizi tv ekranı ve dijital medyaya dönüştürüp izleyici ile buluşturmaya karar verdik. 1 yıl içinde çekimlerimiz tamamladık ve ilk bölümünü de 24 Ekim tarihinde yayınladık. Şehirleri önce ülke geneline arından dünyaya tanıtmaktır. Bu şehirlerin bilinmeyen ve görülmeyen güzelliklerini dünyaya tanıtmaktır. Aynı zamanda gazetecilik mesleğinin verdiği refleks ile dramlarla dolu yaşantıları da ele alıp insanlara sunmak istiyoruz. Bundan sonraki süreçte amacımız Kahramanmaraş’ta 6 bölümü çekilecek ve kentimizin kültürünü ve turizmini dünyaya tanıtacağız” diye konuştu.

http://beyazgazete.com/video/webtv/guncel-1/gazeteciden-kahramanmaras-belgeseli-880623.html

犬猫コミュニティーチャット

LOADING...

【アクセスランキング】

-〇DailyMotion動画「dog」

Copyright© 犬猫動物御殿 , 2020 All Rights Reserved Powered by AFFINGER5.