犬猫動物に関する記事を毎日更新(このサイトは犬猫譲渡等の動物団体とは関係はございません)

犬猫動物御殿

〇DailyMotion動画「dog」

【犬猫動物動画まとめ】Bakan Pakdemirli, hastanede tedavi gören depremzedeleri ziyaret etti

投稿日:

Bakan Pakdemirli açıklama
-detaylar

( İZMİR ) İZMİR

- Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, İzmir'de meydana gelen depremde enkazdan kurtarılan depremzedeleri hastanede ziyaret etti. İzmir'de meydana gelen 6.6'lık depremde yıkılan apartmanların enkazlarından kurtarılan depremzedeleri Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli ziyaret etti. Pakdemirli, Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinde tedavileri devam eden depremzedelere geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Ayda bebeğin yanı sıra diğer yaralıları da ziyaret eden Pakdemirli, hastane çıkışında yaptığı açıklamada, “Ayda bebek, Murat Bey ve Emrah kardeşimizi ziyaret ettik. Mümkün mertebe geçmiş olsun dileklerimizi ilettik. Tabi ki aileler travmayı atlatmış değil. Bu da çok doğal. Belli bir zaman geçmesi gerekiyor. Yakınlarını kaybedenler var. Hepsinde de bunun izleri var. Cumhurbaşkanımızın taziye dileklerini de ilettik. Kendileriyle bağlantı içinde kalacağımızı söyledik. Onlar da teşekkür etti” dedi.
Bayraklı Şehir Hastanesi’nin yanında 3 bin konut inşa edilecek olan rezerv alanı havadan incelediklerini de belirten Pakdemirli, “Rezerv konut ile ilgili çalışmalarımız sürüyor. Alanı bugün Çevre ve Şehircilik Bakanımız ile inceledik ve çok da faydalı oldu. Karşılıklı görüşler doğrultusunda başta ağır hasarlı yapılar olmak üzere Bayraklı’da bu dönüşümün sağlanmasına fayda sağlayacak alanı gezdik. Bakanımız ve TOKİ başkanımız da alanı çok beğendi. İzmir için doğru bir projeyle doğru bir çalışma yapılabileceğini düşünüyoruz” diye konuştu.

http://beyazgazete.com/video/webtv/guncel-1/bakan-pakdemirli-hastanede-tedavi-goren-depremzedeleri-ziyaret-etti-884392.html

犬猫コミュニティーチャット

LOADING...

【アクセスランキング】

-〇DailyMotion動画「dog」

Copyright© 犬猫動物御殿 , 2020 All Rights Reserved Powered by AFFINGER5.