犬猫動物に関する記事を毎日更新(このサイトは犬猫譲渡等の動物団体とは関係はございません)

犬猫動物御殿

〇DailyMotion動画「dog」

【犬猫動物動画まとめ】Aktur Datça Kamping | Muğla Kamp Alanları | Geziyoo.co #kamp [AÇIKLAMAYA BAK ]

投稿日:

Geziyoo.co
✓ Tesis Linki:https://geziyoo.co/listing/aktur-datc...
☎ Otel Telefonu: 0252 724 61 68
© Geziyoo.co

Aktur Datça Kamping, çam ormanı ve denizin buluşmuş olduğu Dünya’nın oksijen deposu cennet köşelerinden birisi olan Datça’da yer almaktadır.Geçtiğimiz yıllarda Türkiye’nin en güzel koyu unvanını alarak Dünya ölçeğinde bir turizm birimi bulunduğunu ispatlanan Datça gerçekten görülmeye değer.Datça genel olarak doğal konaklama için elverişli ve ve bölgede öne çıkan kamp alanı ise Aktur Datça Kamp Alanıdır.

Kamp Alanı Sırt sırta iki adet nefis koyda ve tertemiz denizinde yüzme zevkinin yanı sıra, su sporları yapma olanağı da iki koydan ayrı ayrı zamanda esen rüzgarlar yardımıyla daha elverişli olacaktır. Benzeri olmayan güzelliğe haiz çam ormanları içinde, park edeceğiniz karavanınızda veya kuracağınız çadırınızda, çok rahat ve rahat konaklama yapabilirsiniz.

Kamp Alanında ,karavan ve çadırına elektrik hizmeti verildiği şeklinde, merkezi yerlerimizde sıcak, soğuk, duş, wc, mutfak, bulaşık ve çamaşır yıkama imkanları verilmektedir.Tesisin Çadır – Karavan Kiralama Hizmeti Bulunmamaktadır.

Kamp çevresinde Site içinde bankamatik, eczane, sağlık ocağı, postane, fırın ve üç adet süpermarket ile beş adet restoran iki bar-disko, bir su altı dalgıç ve yelken okulu, internet kafe, okuma salonu gibi bir çok yerde olmayan olanaklar bulunmaktadır.

Tesiste Tesisimiz 20 oda, 42 yatak kapasiteli, 140 karavan ve kamp alanımızda 400 adet kişiye hizmet verebilecek potansiyeldedir.Datça Kamp Fiyatları kişi başı 25 TL ‘den başlayıp 650 TL’ye kadar ulaşıyor. BURADAN detaylı fiyat listesine ulaşabilirsiniz.

Bu arada bu tarz bir tatil planınız var ve bu tesise alternatif bir yer arayışındaysanız eğer Muğla Kamp alanları sayfamıza veya daha pratik bir yol arayanlar için hazırlamış olduğumuz Muğla Kamp Alanları Haritası sayfamıza bir bakmak isteyebilirsiniz.

Video Hoşunuza Gittiyse 'Beğen' Butonuna Basmayı Unutmayın!
Yeni Videoları Kaçırmamak İçin de https://www.youtube.com/channel/UCdiS... tıklayarak abone olabilirsiniz.

Muğla Kamp Yerleri ve Bungalovları İçin https://geziyoo.co/location/mugla-kam...
İstanbul Kamp Yerleri ve Bungalovları İçin https://geziyoo.co/location/istanbul-...
İzmir Kamp Yerleri ve Bungalovları için https://geziyoo.co/location/izmir-kam...
Antalya Kamp Yerleri ve Bungalovları İçin https://geziyoo.co/location/antalya-k...

Kanalımızda aradığınız kamp alanı ve bungalovlara dair detaylara ulaşabilir, tatiliniz başlamadan otelinize ait tüm detaylara buradaki videolar sayesinde ulaşabilirsiniz.En çok kamp yeri,bungalov ve dağ evi Geziyoo.co 'da

Bizi Buralardan da Takip Edebilirsiniz,

Facebook: https://www.facebook.com/Geziyooco-10...
İnstagram: https://www.instagram.com/geziyoo.co/
Twitter: https://twitter.com/geziyoo

犬猫コミュニティーチャット

LOADING...

【アクセスランキング】

-〇DailyMotion動画「dog」

Copyright© 犬猫動物御殿 , 2020 All Rights Reserved Powered by AFFINGER5.