犬猫動物に関する記事を毎日更新(このサイトは犬猫譲渡等の動物団体とは関係はございません)

犬猫動物御殿

〇DailyMotion動画「dog」

【犬猫動物動画まとめ】MHP Grup Başkanvekili Akçay, partisinin Şırnak kongresinde konuştu

投稿日:

- MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay'ın kongrenin yapılacağı salon girişinde karşılanması ve salona gelişi - MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay'ın salondaki partilileri selamlaması - MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay'ın divan başkanı seçilmesi ve teşekkür konuşması yapması - MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay'ın kürsüde yaptığı konuşmaMHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay, partisinin Şırnak kongresinde konuştu: - "Son iki yıla baktığımızda Türkiye çok daha güçlü bir ülke haline gelmiştir. İnşallah önümüzdeki yıllarda da 2023, 2053 ve 2071 hedefleriyle Türkiye aziz milletimizle birlik ve beraberlik içerisinde dünyanın süper ülkesi olacaktır"ŞIRNAK (AA) - MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay, "Son iki yıla baktığımızda Türkiye, çok daha güçlü bir ülke haline gelmiştir. İnşallah önümüzdeki yıllarda da 2023, 2053 ve 2071 hedefleriyle Türkiye aziz milletimizle birlik ve beraberlik içerisinde dünyanın süper ülkesi olacaktır." dedi.
Akçay, partisinin, spor salonunda düzenlenen Şırnak İl Kongresinde yaptığı konuşmada, Şırnak 'ın verdiği oylarla Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'ni onayladığını, 31 Mart'ta da adeta destan yazarak yüzde 62'lik rekor oyla Cumhur İttifakı'na destek verdiğini hatırlattı. Şırnak 'ta her hafta ellerinde Türk bayraklarıyla terör örgütüne karşı "Artık yeter" diyerek yürüyüş düzenleyen kadınlarla gurur duyduklarını ifade eden Akçay, tarihi ve doğal güzellikleriyle büyük bir turizm potansiyeline sahip olan Şırnak 'ın terör saldırıları nedeniyle yıllardır hak ettiği yatırımları alamadığını belirtti.
- " Şırnak bir huzur ve refah beldesi olacaktır""Cumhur İttifakı'nın terörle mücadeledeki kararlı azmi ve Şırnak lı kardeşlerimizin teröre karşı dik duruşu sayesinde Şırnak artık huzura kavuşmuştur. Allah'ın izniyle bundan sonra yatırımlar daha da artacak, Şırnak bir huzur ve refah beldesi olacaktır." diyen Akçay, buna inandıklarını vurguladı.Akçay, "Cumhur İttifakı'nın ve belediyelerimizin başarılı çalışmaları sayesinde Şırnak 'a eğitimden sağlığa, spordan altyapıya, tarımdan ticarete, ulaşımdan enerji ve güvenliğe kadar büyük yatırımlar yapılmaya başlandı. Bu yatırımların büyük bir kısmı da geçtiğimiz ay Sayın Cumhurbaşkanımızın katılımıyla hizmete sunuldu." diye konuştu.
Şırnak 'ta devam eden yatırımların takipçisi olduklarına işaret eden Akçay, sözlerini şöyle sürdürdü:"83 milyon vatandaşın hiçbirini ayırmadan tek millet, tek bayrak, tek devlet diyen MHP görüşleri ve teşhisleri isabetli, öngörüleri doğru çıkan bir parti. MHP ilkeli, sorumlu, sorun çözen, çözüm üreten, dünya ve Türkiye meselelere hakim bir partidir. MHP, milli bekamıza yönelik tehdit ve tehlikelere karşı sarsılmaz bir kaledir. MHP, milletimizin birliği ve dirliği için sağduyunun temsilcisidir. Bu anlayışla MHP, AK Parti ile bundan 4 yıl önce Cumhur İttifakı'nı gerçekleştirmiştir." - "Türkiye çok daha güçlü bir ülke haline gelmiştir"Akçay, "Cumhur İttifakı 15 Temmuz 2016'daki hain FETÖ darbe girişimi sonrasında Türkiye'nin maruz kaldığı saldırılara karşı yerli ve milli duruşun doğal bir sonucu olarak ortaya çıkmıştır. Cumhur İttifakı bir sistem ittifakıdır. Değerler zeminine dayalı, ilkeli, tutarlı, şeffaf, dürüst, kalıcı ve kurucu bir ittifaktır. Onun için Cumhur İttifakı'na aynı zamanda yapım ittifakı diyoruz. Diğer ittifak kuran, hatta ittifaklarını bile açıklamaktan utanan, sıkılan partileri biliyorsunuz. Onlar da yıkım ittifakı. Aradaki fark budur." şeklinde konuştu.
Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'yle seçim sonrası hükümet kurma tartışmalarının, siyasi krizlerin, demokrasiyi tıkayan girişimlerin tarihe karıştığını dile getiren Akçay, şöyle konuştu:"24 Haziran 2018 seçimleriyle yönetimde istikrar ve temsilde adalet gerçekleşmiştir. İki yılın muhasebesini yaptığımızda planlı, programlı bir şekilde meselelerin hal yoluna koyulduğunu görüyoruz. Son iki yıla baktığımızda Türkiye, çok daha güçlü bir ülke haline gelmiştir. İnşallah önümüzdeki yıllarda da 2023, 2053 ve 2071 hedefleriyle Türkiye aziz milletimizle birlik ve beraberlik içerisinde dünyanın süper ülkesi olacaktır."Akçay'ın divan başkanlığını yaptığı, tek listeyle yapılan seçimde, MHP Şırnak İl Başkanı Halil Tatar yeniden seçildi.Kongreye, MHP MYK üyesi Necmi Yıldırım, AK Parti Şırnak İl Başkanı İbrahim Halil Erkan, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, kanaat önderleri ve partililer katıldı.

http://beyazgazete.com/video/webtv/siyaset-3/mhp-grup-baskanvekili-akcay-partisinin-sirnak-kongresinde-konustu-887567.html

犬猫コミュニティーチャット

LOADING...

【アクセスランキング】

-〇DailyMotion動画「dog」

Copyright© 犬猫動物御殿 , 2020 All Rights Reserved Powered by AFFINGER5.