犬猫動物に関する記事を毎日更新(このサイトは犬猫譲渡等の動物団体とは関係はございません)

犬猫動物御殿

〇DailyMotion動画「dog」

【犬猫動物動画まとめ】Kadıköy’de Deniz Sularının Çekilmesi Paniğe Neden Olmuştu, Suların Gelgitten Çekildiği Ortaya Çıktı

投稿日:

Kadıköy Caddebostan Sahilinde deniz suyunun yaklaşık 5 metre çekilmesiyle ortaya çıkan kayalık taşlarını görenler büyük tedirginlik yaşatmıştı. Anadolu Yakası'nın kıyı şeridinde meydana gelen deniz suyunu çekilmesi gelgit olayı bağlı olarak gerçekleştiği öğrenildi.
İhlas Haber Ajansı YouTube Kanalına Abone Olmak İçin:

Vatandaşlar bu olayın İstanbul’da deprem olup olmayacağını akıllara getirerek konuyla ilgili inceleme yapılmasını istedi. Öte yandan Kadıköy’de çekilen deniz sularının benzer şekilde Kartal Sahil'de de görülmesi üzerine bölgede bulanan balıkçılar bu durumun normal olduğunu denizde oluşan gelgide bağlı olarak gerçekleştiğini doğal bir sirkülasyon olduğunu belirttiler.
"En son Cuma günü gelgit oldu"
Balıkçı Aziz Yılmaz; “Yaklaşık üç senedir burada her zaman kışın da dahil olmak üzere denize giriyoruz. Suyun geri çekilmesi gelgite bağlıyorum. Deniz suyu son bir ayda bir 40 santim aşağı iniyor. Şuradan göreceğiniz birazdan baktığınız zaman kayaların midyeleri açığa çıkıyor. Ama bir ay sonra doluyor. Bir ay sonra bir daha iniyor. Yani ben onu doğal bir gelgit olarak görüyorum. Cuma günü daha aşağıdaydı. Cuma günü şurada gördüğünüz kaya tamamen açıktaydı. Şimdi dolmuş gördüğünüz gibi bir hafta alçak kalıyor. Bir hafta sonra doluyor su ama ayda bir çekilme oluyor yani. Onu da ben doğal gelgite bağlıyorum” dedi.

#kadıköy #denizinçekilmesi #haber #sondakika #gündem

================================

İhlas Haber Ajansı Resmi Web Sitesi

İhlas Haber Ajansı Sosyal Medya Adresleriİhlas Haber Ajansı hakkında

İhlas Haber Ajansı’na ulaşmak için

犬猫コミュニティーチャット

LOADING...

【アクセスランキング】

-〇DailyMotion動画「dog」

Copyright© 犬猫動物御殿 , 2020 All Rights Reserved Powered by AFFINGER5.