犬猫動物に関する記事を毎日更新(このサイトは犬猫譲渡等の動物団体とは関係はございません)

犬猫動物御殿

〇DailyMotion動画「dog」

【犬猫動物動画まとめ】Begonvil Türkbükü Kamp Alanı | Muğla Kamp Alanları | Geziyoo.co #kamp [AÇIKLAMAYA BAK ]

投稿日:

Geziyoo.co
✓ Tesis Linki:https://geziyoo.co/listing/begonvil-t...
☎ Otel Telefonu: 0542 408 28 04
© Geziyoo.co

Begonvil Türkbükü Kamp Alanı Çadırınız ile konaklayabilmeniz için her türlü imkanın sunulduğu ayrıca kamp alanı içerisindeki bungalovlarda konaklama yapabileceğiniz bir yerdir. Tesis 5.000 m2’ alan üzerine kurulmuştur.3.500 m2 olan bölümü çadır kurma alanına ayrılmıştır. Kamp alanının denize olan mesafesi 150 metre olup adım atma mesafesinde yer almaktadır. Limon ağaçlarının hakim olduğu tesisi de kamp tatilini konforlu ve rahat geçirmeniz için tüm olanaklar bulunmaktadır.

Çadır keyfini yaşayabilmeniz için özel üretilmiş olan bungalov kıl çadırlar 2 odadan oluşmaktadır.1 odası valiz ve eşyalarınızı koyabileceğiniz giyinme odası olarak tasarlanmıştır. Çadır bungalovlarda 2 yatak bulunup nevresim ve yastık tesisimiz tarafından verilmektedir.

Begonvil Türkbükü Kamp Alanının etrafı çevrili ve güvenlikli olup ihtiyaçlarınız doğrultusunda kullanabileceğiniz duş ve tuvaletlerde sıcak su vardır. Yıkama, pişirme gibi günlük ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz alanlar, ortak açık mutfakta sağlanmakta ve bahçenin hepsinde elektrik prizleri vardır. Diğer ihtiyaçlarınızı karşılayabilmeniz için market, büfe, fırın tesisimize çok yakın olup merkez içinde doğal bir ortamdır.

Begonvil Türkbükü önünden kalkan dolmuşlar ile Bodrum’da yer alan eğlence mekanlarına gidebilirsiniz. Tesis Maça kızı beach, Chia beach, Divan beach, Daze club, Sess club gibi mekanlara 5 dakika uzaklıktadır.

Begonvil Türkbükü Kamp Alanı Fiyatları ise kendi çadırınız ile giderseniz 60 TL bungalovlarda 150 TL ‘ olup 0-7 yaş ücretsiz, 7-12 yaş %50 indirimlidir.

Bu arada bu tarz bir tatil planınız var ve bu tesise alternatif bir yer arayışındaysanız eğer Muğla Kamp alanları sayfamıza veya daha pratik bir yol arayanlar için hazırlamış olduğumuz Muğla Kamp Alanları Haritası sayfamıza bir bakmak isteyebilirsiniz.

Video Hoşunuza Gittiyse 'Beğen' Butonuna Basmayı Unutmayın!
Yeni Videoları Kaçırmamak İçin de https://www.youtube.com/channel/UCdiS... tıklayarak abone olabilirsiniz.

Muğla Kamp Yerleri ve Bungalovları İçin https://geziyoo.co/location/mugla-kam...
İstanbul Kamp Yerleri ve Bungalovları İçin https://geziyoo.co/location/istanbul-...
İzmir Kamp Yerleri ve Bungalovları için https://geziyoo.co/location/izmir-kam...
Antalya Kamp Yerleri ve Bungalovları İçin https://geziyoo.co/location/antalya-k...

Kanalımızda aradığınız kamp alanı ve bungalovlara dair detaylara ulaşabilir, tatiliniz başlamadan otelinize ait tüm detaylara buradaki videolar sayesinde ulaşabilirsiniz.En çok kamp yeri,bungalov ve dağ evi Geziyoo.co 'da

Bizi Buralardan da Takip Edebilirsiniz,

Facebook: https://www.facebook.com/Geziyooco-10...
İnstagram: https://www.instagram.com/geziyoo.co/
Twitter: https://twitter.com/geziyoo

犬猫コミュニティーチャット

LOADING...

【アクセスランキング】

-〇DailyMotion動画「dog」

Copyright© 犬猫動物御殿 , 2021 All Rights Reserved Powered by AFFINGER5.