犬猫動物に関する記事を毎日更新(このサイトは犬猫譲渡等の動物団体とは関係はございません)

犬猫動物御殿

〇DailyMotion動画「dog」

【犬猫動物動画まとめ】Hayal Tadında Kamp Alanı | İzmir Kamp Alanları | Geziyoo.co #kamp [AÇIKLAMAYA BAK ]

投稿日:

Geziyoo.co
✓ Tesis Linki:https://geziyoo.co/listing/hayal-tadi...
☎ Otel Telefonu: 0533 935 80 39
© Geziyoo.co

Hayal Tadında Kamp Alanı İzmir Ödemişte yer alan Keyifli, rahat ve tabiat ananın içinde alternatif bir tatil konsepti sunan kamp alanı İzmir ve çevre illerden misafir ağırlamaktadır.Hayal Tadında Camping’de dilereniz çadırda konaklama yapabilir,dilerseniz karavanınızla konaklayabilirsiniz veya işletmenin ağaç evlerinde konforlu bir konaklama yapabilirsiniz.

Sadece yurt içinden değil, yurt dışından da bir çok doğayı, doğa sporlarını ve tarihi sevenler kamp alanını tercih ediyor. Günlük koşuşturmalı yaşamınızın, üzerinizde bıraktığı o kirli ve stresli ağırlığını, butik bir ortamda, yürüyüş yaparak, tarihi Birgi sokaklarını dolaşarak, dilendiği takdirde, Gölcük ve Bozdağ şeklinde hem mitolojik hem farklı bir coğrafyaya sahip bölgeleri gezerek ve akşam ateşi çevresinde güzel ve kaliteli sohbetler yaparak atacağınız farklı bir konaklama deneyimi sunmaktadırlar.

Hayal Tadında Kamp Alanında wc,duş,elektrik ,ateş alanı gibi olanaklar vardır.Dileyenler Kendi yemeğini çok rahatlıkla yapabileceği bir mutfak alanıda bulunmaktadır.

İşletmede ki Tüm ürünler doğal, bahçelerindeki ürünleri ile yapılmış yiyeceklerin ve her türlü içeceğin servis edildiği kafeterya, çiftliğin farklı yerlerinde kendi yiyeceğinizi yapabileceğiniz alanlar, mangal hizmeti benzer biçimde bir çok farklı hizmetinde olduğu çiftliğimize sizleri de davet ediyorlar.

Kamp alanına alternatif bir yer arayışındaysanız İzmir Kamp Alanları sayfamıza veya daha pratik olarak İzmir Kamp Alanları haritamıza bakabilirsiniz.

Video Hoşunuza Gittiyse 'Beğen' Butonuna Basmayı Unutmayın!
Yeni Videoları Kaçırmamak İçin de https://www.youtube.com/channel/UCdiS... tıklayarak abone olabilirsiniz.

Muğla Kamp Yerleri ve Bungalovları İçin https://geziyoo.co/location/mugla-kam...
İstanbul Kamp Yerleri ve Bungalovları İçin https://geziyoo.co/location/istanbul-...
İzmir Kamp Yerleri ve Bungalovları için https://geziyoo.co/location/izmir-kam...
Antalya Kamp Yerleri ve Bungalovları İçin https://geziyoo.co/location/antalya-k...

Kanalımızda aradığınız kamp alanı ve bungalovlara dair detaylara ulaşabilir, tatiliniz başlamadan otelinize ait tüm detaylara buradaki videolar sayesinde ulaşabilirsiniz.En çok kamp yeri,bungalov ve dağ evi Geziyoo.co 'da

Bizi Buralardan da Takip Edebilirsiniz,

Facebook: https://www.facebook.com/Geziyooco-10...
İnstagram: https://www.instagram.com/geziyoo.co/
Twitter: https://twitter.com/geziyoo

犬猫コミュニティーチャット

LOADING...

【アクセスランキング】

-〇DailyMotion動画「dog」

Copyright© 犬猫動物御殿 , 2021 All Rights Reserved Powered by AFFINGER5.