犬猫動物に関する記事を毎日更新(このサイトは犬猫譲渡等の動物団体とは関係はございません)

犬猫動物御殿

〇DailyMotion動画「dog」

【犬猫動物動画まとめ】RİZE - Kaçkarlar'a haziranda kar yağdı (2)

投稿日:

- Kaçkar Dağları kar manzarası - Yaylalardan görüntülerKaçkarlar'a haziranda kar yağdıRİZE (AA) - Kaçkar Dağları Milli Parkı'ndaki yaylalara haziranda yağan kar güzel görüntüler oluşturdu. Rize 'nin Çamlıhemşin ilçesi ve Artvin sınırları içerisinde bulunan doğal güzellikleriyle ünlü Kaçkar Dağları Milli Parkı sınırlarında kalan yaylalara, sıcaklıkların mevsim normallerinin altına düşmesiyle kar yağdı.Beyaz gelinlik giyen yaylalar ve orman dokusunda güzel görüntüler oluştu.Yetkililer, 2 bin rakım üzerinde bulunan Palovit, Tahpur, Gito, Badara, Pokut, Sal, Huser, Kavrun, Ağusor, Samistal gibi çok sayıdaki yaylanın yanında Anzer Yaylası'na da kar düştüğünü belirterek, yaylacıların ve dağcıların büyük bir sürpriz ile uyandıklarını söyledi.

Doğu Karadeniz'in en yüksek sıra dağları olan 3 bin 937 rakımlı Kaçkar Dağları'nın zirvesinden yılın büyük bölümünde kar kalkmıyor. - GümüşhaneGümüşhane’nin Kürtün ilçesine bağlı Kazıkbeli Yaylası'nda da dün akşam saatlerine doğru soğuk havanın etkisiyle kısa süreli kar yağışı görüldü.
İlçeye bağlı Söğüteli köyü sınırlarındaki 2 bin 350 rakımlı Kazıkbeli Yaylası'nda doğa beyaza büründü.Öte yandan Söğüteli Muhtarı Mustafa Keskin, dolu ile birlikte gelen kısa süreli kar yağışını fotoğraflayarak, sosyal medya hesaplarından paylaşımda bulundu.

http://beyazgazete.com/video/webtv/yasam-11/rize-kackarlar-a-haziranda-kar-yagdi-2-944813.html

犬猫コミュニティーチャット

LOADING...

【アクセスランキング】

-〇DailyMotion動画「dog」

Copyright© 犬猫動物御殿 , 2021 All Rights Reserved Powered by AFFINGER5.